АФНУ
11
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
6 днів тому
Понад 10 років успішної діяльності у сфері нерухомості. Я — директор агентства нерухомості “КупиДім”, яке займається орендою та продажем житлової і комерційної нерухомості в місті Хмельницький. Ми працюємо швидко, безпечно та ефективно, допомагаючи клієнтам зручно вирішувати всі питання, пов’язані з нерухомістю.

Мій досвід включає:
• Оренда житлової нерухомості — підбір порядних орендарів за 2-3 дні.
• Продаж житлової та комерційної нерухомості — супровід угод на всіх етапах, від пошуку покупців до підписання договорів.
• Консультації для власників — допомагаємо правильно визначити ринкову вартість об’єкта для швидкої та вигідної здачі чи продажу.
• Юридичний супровід — гарантуємо повну безпеку кожної угоди.
• Інвестиційні проекти — підбір нерухомості для вигідного вкладення коштів.

Наші ключові переваги:
• Швидкість — підбираємо орендарів та покупців максимально швидко, враховуючи всі вимоги клієнта.
• Прозорість — працюємо чесно та відкрито, завжди в інтересах клієнта.
• Індивідуальний підхід — кожна угода розглядається як унікальний проект, і ми пропонуємо найкращі рішення для кожного.

Якщо ви шукаєте професіонала, який допоможе вам легко вирішити всі питання з орендою чи продажем нерухомості — звертайтесь, буду радий допомогти!

Продаж квартир (1)

  • Купи Дім
    60 000 $
    1 019 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул. (Красовського), 57

    БЕЗ КОМІСІЇ Дубове ЖК Аvila Sky
    2 кімнати
    59 / 29 / 9 м²
    поверх 8 з 10
    2021 рік побудови
    6 днів тому
    Продам 2-кімнатну квартиру, Дубово, вул. Гетьмана Мазепи. 59 кв.м простору, які ви оформите під власний стиль - від планування до деталей інтерєру. Ідеальний варіант для тих, хто не хоче переплачувати за чужий ремонт. Квартира не кутова, простора та світла. Кімнати правильної форми, є велика об'єднана лоджія. Будинок уже зданий - жодних очікувань завершення будівництва, можна одразу займатись ремонтом і переїжджати. Мінімальне оформлення - додаткова перевага при купівлі. Підключені всі комунікації. Встановлено якісний двоконтурний котел Ariston та добротні вхідні двері. Район обжитий і комфортний для проживання: - паркомісця - дитячий майданчик - магазини поруч Телефонуйте та приходьте на пе...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.